Problemy z erekcją

img

Nie, nie ma. I jednak niektórzy z was uważają, iż współczesne istnieje wszechstronna wiedza, potrafisz się upewnić, iż racja nie jest. Mężczyźni spędzili setki milionów dolarów na wyrobach powiększających penisa, mając odwagę, że tak działają. Istnieją a dwa naukowo badane, nie cudowne metody faktycznie działają.

Przyjrzyjmy się wybranym z dużo rozpowszechnionych form "cud":

Te tabletki i zielonego, jakie pojawiają się w Skrzynce odbiorczej? Nie narzeka dowodów naukowych sugerujących, że pomagają w powiększaniu penisa.

Wyposażenia do mycia? Może zabawa, natomiast nie dają żadnej trwałej augmentacji.

Ćwiczenia rozciągające penię? Ponownie: nie tworzy mocnych dowodów.

Chirurgia? Toż spośród pewnością nie jest "fantastyczną metodą" a nie jest powszechnie wykorzystywane, z wyjątkiem mniej powszechnych okoliczności mikropenis. Chirurgia składa ze sobą ryzyko, w obecnym zagrożenie rozwoju tkanki bliznowatej, co chyba wykonywać do wielkich erekcji i / lub ograniczenia penisa.

Co a działa?

W dwóch osobnych badaniach stwierdzono, że stałe 6-godzinne wykorzystanie urządzenia Andropenis i naturalne użytkowanie przedłużacza penisa Golden Erect może dodawać niewielki wzrost długości, natomiast może nawet obwód, w relacji z obecnego, jak regularnie zarabia się z narzędzi. Są więc odległe od "dobrych metod", ponieważ wspominamy o efektach centymetra lub dwóch. Ponadto te przedłużacze są złożonymi przeciwwskazaniami (wiem, gdyż jestem w swoim biurze Andropenis), a skoro są one zmagazynowane, nadal powinien trzymać je na indywidualnych aparatach płciowych przez las godzin każdego dnia w rytmie paru miesięcy, aby określić jakiekolwiek różnica.

To dlaczego naprawdę wielu inteligentnych mężczyzn inwestować grosze na wyposażenia, które są powszechnie popularne nie działa? Po wczesne sporo firm źle prezentuje średnią ilość penisa. Sam człowiek, który zapytał mnie o skuteczność danego produktu, skierował mnie do miejscowości internetowej firmy, która utrzymywała, że ​​zwykły prącie wynosił 7 cali (!), A nawet gorsze - firma twierdziła, że ​​w chwili bycia kopii dodatkowej produktu Przez badania w Kinsey Institute (gdzie odbywam). Żadne z nich nie jest prawdą. Przy okazji, przy średniej długości erekcji w przybliżeniu od 5,1 do 5,8 cala w współzależności z badania.

W tyle wiemy, że liczbę penisa jest niesamowicie mniej istotna dla satysfakcji seksualnej partnerów niż intymność, związek, technika seksualna i międzynarodowa uczucie (dotykanie, przytulanie, całowanie, nawet gdyby para nie uprawia seksu). Nie działa o to, że rozmiar penisa istnieje bez znaczenia - istnieje owo wyjątkowo niż grupę gości jest bliska (wielkość penisa ląduje w skalę normalnej dystrybucji), a to dziwne aspekty materii płciowej są silniejsze niż korzystanie lub tracące centymetr lub dwa.

Ten grudzień, słynny sekserolog i opiekun Gizmodo Dr Debby Herbenick - autor Sex Made Easy i stąd, że przypuszcza się dobrze: przewodnik kobiety do seksualnego niespodzianek oraz nagrody - odpowie na Twoje pytania dotyczące seksu. Codziennie dr Herbenick wyśle ​​pytanie (kliknij tu, żeby zarejestrować każde oraz wspomnieć więcej) a oddać dobrą naukową odpowiedź.

Dr Debby Herbenick, autor Sex Made Easy także dlatego, że przewiduje się dobrze: przewodnik pani do seksualnego zadowolenia i przyjemności, jest współautorem Centrum promocji zdrowia seksualnego w szkole zdrowia dostępnego w Bloomington w Indiana University (IU ), Gdzie jest Naukowcem Naukowym. Stanowi dodatkowo nauczycielem ds. Zdrowia fizycznego w Ośrodku Badań Seksualnych, Twarzy i Porodu w Kinsey, gdzie składa (i służy podcasty audio) kolumny Kinsey Confidential i ustala programowanie edukacyjne. Posiada doktorat z charakteru zachowań zdrowotnych z IU, magister zdrowia dostępnego (również z IU) oraz stopień licencjata z psychologii z University of Maryland, College Park. Także ma certyfikat Educator Sexuality z American Association of Sex Violons, Counsellors and Therapists.