Wzmocnienie erekcji

img

Zrobionych przez efekty, które utrzymują, że zwiększają poziom penisa? Dowiedz się, czego się spodziewać po pigułkach, pompach, ćwiczeniach i brakach operacyjnych.

Powiedzenia o artykułach oraz technikach powiększania penisa są wszędzie. Wiele pomp, pigułek, ciężarków, ćwiczeń i sposobów twierdzą, że zwiększają długość i wielkość swojego członka.

Ale niewiele naukowego udogodnienia dla technologii nieoperacyjnych zwiększa penis. I żadna renomowana organizacja medyczna nie popiera chirurgii penisa ze motywów czysto kosmetycznych.

Grupę z tanich technologii jest niepotrzebna, i niektóre mogą zniszczyć penisa. Pomyśl dwa razy, zanim zaczniesz pewnego spośród nich.

Obawy, że twój interes jest nadmiernie średni czyli jest sprzedaż ciasny, by zaspokoić partnera podczas seksu jest bezwzględny. Ale badania dowiodły, iż grupę ludzi, którzy biorą, że ich penisy są za niewielkie, mają normalnie wielkości penisy.

Podobnie, badania sugerują, iż wielu mężczyzn ma wyraźne pojęcie o tym, co jest "dobry" rozmiar penisa.

Długość penisa bez postawienia nie zawsze przewiduje długość, gdy penis jest rozwinięty. Jeśli penis jest prawie 13 cm (5 cali) czy dalszy podczas erekcji, to nosi odpowiedni rozmiar.

Próbki traktuje się za nieprawidłowe wyłącznie wtedy, jak podczas erekcji zakłada się mniej niż 3 cale (około 7,5 cm), czy stan zwany mikropenisą.

Reklamodawcy byliśmy wierzyć, że twój przyjaciel myśli o głębokość penisa. Gdy zależysz, porozmawiaj ze własnym kolegą.

Pamiętaj, że poznanie Twoich potrzeb i marzeń partnera zwiększa poprawę stosunku seksualnego niż zmiana rozmiaru penisa.

Nie myśl w szum

Firmy sprzedają wiele typów zabiegów niedojrzałych powiększeń penisa oraz regularnie wyróżniają je z naprawdę wyglądającymi reklamami, które zawierają potwierdzenia pochodzące z "naukowych" badaczy.

Przyjrzyj się uważnie - zobaczysz, że sądzenia o zaufaniu oraz skuteczności nie zostały udowodnione.

Marketingerzy polegają na opiniach, skośnych wiadomościach a niebezpiecznych zdjęciach przed także po. Suplementy diety nie wymagają ustalenia przez Food and Drug Administration, to producenci nie muszą wykazywać bezpieczeństwa ani skuteczności.

Większość reklamowanych metod rozszerzenia penisa jest zbędna, a niektóre mogą kierować trwałe uszkodzenie penisa. Oto pewne z niezwykle wielkich produktów i sprawności:

Tabletki i płyny. Zazwyczaj wywołują one witaminy, minerały, zioła lub hormony, które producenci domagają się powiększenia penisa. Żaden z tychże wyrobów nie został potwierdzony, a niektóre mogą żyć złe.

Pompy próżniowe. Ponieważ pompy wciągają krew do prącia, co skutkuje, że ​​pęcznieją, ciągami są one zadawane w działaniu schorzeń erekcji.

Pompa próżniowa może spowodować, że penis będzie robić na wspanialsze. Tylko za usługą za często lub sprzedaż długo może zepsuć tkanki elastyczne w prąciu, co robi do normalnie erekcji.

Ćwiczenia. Czasami nazywany jelqing, uczenia też uzyskują ruch fizyczny, aby wyprowadzić krew z zasady do góry penisa.

Tylko ta technika zużywa się wygodniejsza niż oryginalne techniki, nie ma ścisłego dowodu, że pomaga, i może biec do tworzenia blizn, płaczu i zniszczenia.

Sięgnięcie. Rozciąganie polega na położeniu noszy czy narzędzia przedłużającego - zwanego także wyposażeniem trakcyjnym penisa - do penisa, aby wywierać delikatne napięcie.

Kilka małych doświadczeń zgłosiło wzrost długości o pół cala do niemal 2 cali (około 1 do 3 centymetrów) spośród tymi narzędziami.

Pomocne są większe, bardziej rygorystyczne sprawdzania w obiektu zabezpieczenia zabezpieczenia i skuteczności.